Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • Zimný výpredaj

Coleman BatteryLock

Technológia BatteryLock od amerického výrobcu Coleman slúži k šetrnému zaobchádzaniu s batériou aj v momentoch, kedy je Vaša svietidlo vypnuté.

Technológia BatteryLock od amerického výrobcu outdoorového vybavenia Coleman Vám zaručí, že sa už nebudete musieť obávať toho že Vaše svietidlo nebude funkčný vo chvíli, keď ju najviac potrebuje. Ak máte vo svojej svietidle štandardnej batérii, potom dochádza k strate energie v priebehu času, a to aj vo chvíli, keď je svietidlo vypnuté. Avšak vďaka patentovanej technológii Coleman BatteryLock batériu jednoduchým otočením tela svietidla odpojíte, čím zamedzíte strate energie.

Technológiu aktivujete jednoduchým otočením tela svietidla, kým sa nezobrazí červený pruh. Po jeho zobrazení dôjde k úplnému odpojeniu batérie a svietidlo je pripravená na uskladnenie. Pokiaľ chcete batériu znovu pripojiť, stačí otočiť iba telom svietidla v smere hodinových ručičiek tak, aby zmizol červený pruh. Potom sú batérie znova aktívne.

Dermizax

Materiály a Technológie

Merino Impress

Materiály a Technológie

Nejdi s davem. Vyšlápni za dokonalosť po svojom! Navlékni Merino Impress a užij si každú akciu naplno a bez kompromisov. Předveď vnútornú silu navenek. Napriek tomu 100% vlna té nejvyšší kvality zahráde na těle, vnútri si užije pocitu vlastní výnimočnosť vďaka jedinečnému designu.

BlocVent

Materiály a Technológie