Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
ForCamping s.r.o. - vybavení do přírody Menu
  • Zimný výpredaj

Bi-Strech Triguard

Materiály a Technológie

Bi-Strech Triguard je elastický, vysoko priedušný, vetruvzdorný a vodoodpudivý materiál, súčasne je ľahký a mäkký a poskytuje príjemný pocit pri nosení.

Je to nová generácia technického outdoorového oblečenia do každého počasia, vyznačuje sa zvýšenou priedušnosťou, odolnosťou proti oderu a elasticitou. Odolnosť voči vetru je dimenzovaná na 75%, zvyšných 25% môže v materiáli cirkulovať, čím je podporovaný odvod vlhkosti. Materiály sú trvalo impregnované, čím zaisťujú výbornú ochranu proti dažďu a vetru. Navyše sú tvorené z 5% zo spandexu (elastanu), vďaka ktorému je umožnená mechanická elasticita, ktorá je optimálna pre voľnosť pohybu.

Materiály tropika stanov Vango

Materiály a Technológie

Suunto FusedSpeed

Materiály a Technológie

Spony Nifco

Materiály a Technológie

Základnou surovinou na výrobu spôn Nifco je polyoxymetylénu (POM). Je známy tiež ako polyacetal alebo acetal. Ide o termoplastický polymér využívaný na výrobu presných dielov. Vyznačuje sa vysokou tuhosťou, vysokou odolnosťou proti opotrebeniu, tepelnou odolnosťou, pružnosťou, je bez chuti a vône, má veľmi nízky koeficient trenia. Je rozmerovo stály aj vo vlhku, dá sa ľahko obrábať.