Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
- vybavení do přírody Menu

Lowe Alpine Axiom chrbtový systém

Chrbtový systém, ktorý možno nastaviť priamo s batohom na chrbte. Axiom je najľahšie nastaviteľný chrbtový systém v celej histórii Lowe Alpine a posúva hranice užívateľskej prívetivosti.

Opora, stabilita a komfort
Profilovaná chrbát vystužená ľahkou kovovou konštrukciou na zabezpečenie kvalitného rozloženie nákladu pri zachovaní určitej miery flexibility. Kvalitne polstrovaná bedrová opierka. Chrbtový panel s podpornými kanálikmi pre odvod teplého vzduchu od chrbta. Polstrovanie chrbta je je navrhnuté tak, aby bol batoh stabilný a pritom veľmi pohodlný na nosenie.

Chrbtový systém Axiom má 2 verzie - Axiom a Axiom +
Axiom + je navrhnutý a prispôsobený pre nosenie ťažších nákladov. Má pevnejšie polstrovanie bedrového popruhu a bedrová opierka má silnejší profil a pevnejšie polstrovanie. Axiom + je určený pre pohodlné nosenie nákladu až do 32 kg.

Nastavení zádového systému Axiom

1. 1. 2018

TPR/TPE

Materiály a Technológie

TPR je skratka pre thermoplastic rubber - slovensky termoplastickou gumu, TPE potom pre termoplastický elastomér. Niektorí výrobcovia používajú označenie TPR, iní zase TPE - jedná sa však o rovnaký materiál. Existuje viac variantov TPR/TPE, avšak výrobcovia väčšinou uvádzajú len všeobecné označenie TPE. Výnimkou je TPE-U, teda termoplastický polyuretán - ten je u výrobkov väčšinou uvádzaný ako TPU.

Aircontact

Materiály a Technológie

Alfa-Air

Materiály a Technológie