Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

💣 BLACK FRIDAY -30% až -60% na outdoorové vybavenie Pozrieť si

Axiom

Lowe Alpine Axiom chrbtový systém

Chrbtový systém, ktorý možno nastaviť priamo s batohom na chrbte. Axiom je najľahšie nastaviteľný chrbtový systém v celej histórii Lowe Alpine a posúva hranice užívateľskej prívetivosti.

Opora, stabilita a komfort
Profilovaná chrbát vystužená ľahkou kovovou konštrukciou na zabezpečenie kvalitného rozloženie nákladu pri zachovaní určitej miery flexibility. Kvalitne polstrovaná bedrová opierka. Chrbtový panel s podpornými kanálikmi pre odvod teplého vzduchu od chrbta. Polstrovanie chrbta je je navrhnuté tak, aby bol batoh stabilný a pritom veľmi pohodlný na nosenie.

Chrbtový systém Axiom má 2 verzie - Axiom a Axiom +
Axiom + je navrhnutý a prispôsobený pre nosenie ťažších nákladov. Má pevnejšie polstrovanie bedrového popruhu a bedrová opierka má silnejší profil a pevnejšie polstrovanie. Axiom + je určený pre pohodlné nosenie nákladu až do 32 kg.

Nastavení zádového systému Axiom

Technológia Tenson

Materiály a Technológie

Firma Tenson si už od 80. rokov, kedy vyrobila prvú membránu MPC™ (Moisture Permeability Coating) dáva za úlohu vyvíjať nové funkčné technológie, ktoré zaistia spoľahlivú ochranu pred vodou a vetrom. Od tej doby, ale firma pokročila a na produktoch používa celý rad prepracovaných technológií, ktoré zaistia ochránia za každého počasia.

Salewa Responsive technology: Vybavenie, ktoré vracia energiu

Materiály a Technológie

Inteligentná tkanina, ktorá vracia energiu telu, to je Responsive. Túto unikátnu technológiu značky Salewa vám predstavíme v nasledujúcich riadkoch. 

Corespun

Materiály a Technológie