Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • Zimný výpredaj

Axiom

Lowe Alpine Axiom chrbtový systém

Chrbtový systém, ktorý možno nastaviť priamo s batohom na chrbte. Axiom je najľahšie nastaviteľný chrbtový systém v celej histórii Lowe Alpine a posúva hranice užívateľskej prívetivosti.

Opora, stabilita a komfort
Profilovaná chrbát vystužená ľahkou kovovou konštrukciou na zabezpečenie kvalitného rozloženie nákladu pri zachovaní určitej miery flexibility. Kvalitne polstrovaná bedrová opierka. Chrbtový panel s podpornými kanálikmi pre odvod teplého vzduchu od chrbta. Polstrovanie chrbta je je navrhnuté tak, aby bol batoh stabilný a pritom veľmi pohodlný na nosenie.

Chrbtový systém Axiom má 2 verzie - Axiom a Axiom +
Axiom + je navrhnutý a prispôsobený pre nosenie ťažších nákladov. Má pevnejšie polstrovanie bedrového popruhu a bedrová opierka má silnejší profil a pevnejšie polstrovanie. Axiom + je určený pre pohodlné nosenie nákladu až do 32 kg.

Nastavení zádového systému Axiom

Corespun

Materiály a Technológie

Dermizax

Materiály a Technológie

Merino Impress

Materiály a Technológie

Nejdi s davem. Vyšlápni za dokonalosť po svojom! Navlékni Merino Impress a užij si každú akciu naplno a bez kompromisov. Předveď vnútornú silu navenek. Napriek tomu 100% vlna té nejvyšší kvality zahráde na těle, vnútri si užije pocitu vlastní výnimočnosť vďaka jedinečnému designu.