Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • Zimný výpredaj

Aircontact

Deuter Aircontact system

  1. Tvarovaný výrez zabezpečuje voľný pohyb hlavy. Pri modeloch Aircontact 50 + 10SL a vyššie.
  2. Anatomicky tvarované ramenné popruhy s 3D priedušnou sieťkou AirMesh.
  3. Anatomicky tvarovaný rám X-frame ponúka rovnováhu medzi torznou tuhotstí a pružnosťou, vďaka tomu zaisťuje pohodlné prenášanie ťažších nákladov.
  4. Vďaka nastavenie výšky chrbta Variquick si môžete ľahko a rýchlo nastaviť výšku podľa vašich preferencií.
  5. Priedušné polstrovanie so špeciálnou dutú ventilačné komorou, zaisťuje maximálnu cirkuláciu vzduchu skrz priedušné polstrovanie Aircontact. Cirkulácia je zabezpečená prostredníctvom "efektu pumpy", kedy s každým vašim pohybom čerpáte vzduch. Vďaka tomu dochádza k zvýšeniu komfortu a zníženie potenie až o 15%.
  6. Anatomicky tvarovaný bedrový pás je zložený z niekoľkých vrstiev. Na vnútornej strane má vrstvu z mäkkej peny s 3D podšívkou AIRmesh pre zvýšené pohodlie. Bedrový pás poskytuje skvelý prenos zaťaženia, zvyšuje stabilitu a vďaka tomu vám ponúka slobodu pohybu.
  7. Systém Variflex sleduje každý pohyb a pomáha vám zaistiť stabilitu aj v ťažkom teréne. Variflex oceníte predovšetkým s ťažším nákladom.

Dermizax

Materiály a Technológie

Merino Impress

Materiály a Technológie

Nejdi s davem. Vyšlápni za dokonalosť po svojom! Navlékni Merino Impress a užij si každú akciu naplno a bez kompromisov. Předveď vnútornú silu navenek. Napriek tomu 100% vlna té nejvyšší kvality zahráde na těle, vnútri si užije pocitu vlastní výnimočnosť vďaka jedinečnému designu.

BlocVent

Materiály a Technológie