Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Kolekcia stanov Outwell Premium Collection

O značkách

Kolekcia stanov Outwell Premium Collection pre rok 2020 ponúka širokú škálu modelov a veľkostí. Táto kolekcia rodinných stanov kombinuje inovatívny dizajn, vzdušný priestor a ľahký prístup. Kolekcia zahŕňa celkom 6 stanov, z ktorých si vyberie naozaj každý.

V tejto kolekcii nájdeme stany s rôznym konštrukčným riešením, niektoré stany ponúkajú pevný rám z ocele, iné zase zmes z pružných sklenených vlákien Duratec Flex System a niektoré kombinujú obe riešenia dohromady. Tropiko stanov potom tvorí inovovaný materiál Outtex 6000 Pro, ktorý okrem štýlového dizajnu a perfektnej kvality ponúka bezkonkurenčnú ochranu pred nepriaznivými vplyvmi.

Pohodlie počas vášho spánku zaistí priestranné zatmavené spálne Ambassador Master Bedrooms, ktoré sú novo doplnené o nový magnetický systém Quick and Quiet, vďaka ktorému je otvorenie dverí do spálne ľahké, rýchlo a hlavne tiché, takže počas odchode nebudete rušiť ostatných. Ďalšou novinkou na rok 2020 je systém Hooktrack, ktorý vďaka špeciálnej diskrétne koľajnici s háčikmi umožní zavesenie lampičky, ľad pásku alebo skrytie a usporiadanie káblov.

Stany disponujú širokým vstupným otvorom s moskytiérou, ktorá sa hodí, ak chcete účinne vetrať a zároveň sa chrániť pred otravným hmyzom. Ďalej iste oceníte výšku umožňujúce státie, zatmavený interiér pre kvalitnejší odpočinok kedykoľvek v dni, možnosť priviesť predlžovací kábel, stabilizačný systém pre prípad veterného počasia, vodeodolné tropiko a ďalšie vychytávky.

Kolekcia zahŕňa modely: Nevada 4P, Nevada 5PRockland 5PMontana 6PBayland 6PVermont 7P

Kolekcia stanov Outwell Privilege Collection

O značkách

Kolekcia stanov Outwell Privilege Collection pre rok 2020 ponúka širokú škálu modelov a veľkostí. Túto kolekciu ocenia predovšetkým páry a rodiny, ktoré sa rozhodli vyraziť kempovať prvýkrát a hľadajú preto komfortné produkt v prijateľnej cenovej relácii. Všetky modely ponúkajú veľkolepé priestory, či už sa jedná o veľkosť spálne či priestory obývacia. 360 ° Access System umožňuje, aby sa dvere veľkoryso poňatých spální otvorili úplne a odložili sa do puzdra, vďaka čomu sa ponúka lepšie, mnohostranné využitie priestoru. Zatmavené spálne, vreckové organizér a otvor na pretiahnutie predlžovacieho kábla zvyšujú komfort užívania si dovolenky.

Kolekcia stanov Outwell Imperial Air Collection

O značkách

Kolekcia stanov Outwell Imperial Air Collection na rok 2020 predstavuje najlepšiu kombináciu vynikajúcich vlastností - skvele prepracované technické prevedenie, vydarený dizajn a kvalitný materiál - tým je Outtex® Airtech, ktorý je tvorený polybavlna (polybavlna = látka z polyesteru a bavlny v rôznom pomere). Výsledkom je exkluzívny produkt s funkčnými i dizajnovými detaily, ktorý prináša vynikajúci zážitok z kempovanie, viac komfortu a štýlu. Do tejto kolekcie sa radí celkom 5 stanov.

Pinguin - legenda z Náchoda

O značkách

Pinguin patrí medzi najstarších a zároveň najobľúbenejších českých výrobcov outdoorového a kempingového vybavenia.