Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

❄️Zimné výpredaje sú v plnom prúde. Využite zľavy 30% - 70% na outdoor a lyžiarske vybavenie. Prehliadnuť

Skitouring - nová nápaditá zimná kolekcia 2019

Predstavujeme vám najnovšiu sériu oblečenia od NORTHFINDER®, ktorá je určená pre všetkých milovníkov zimných športov. Exkluzívne len na 4camping.sk!

Firma Northfinder vytvorila ucelenú, svojím dizajnom nezameniteľnú kolekciu Skitouring, ktorá je postavená na najkvalitnejších materiáloch od Polartec®, Primaloft® alebo Cordura®. Pri navrhovaní boli zúročené všetky skúsenosti s doterajšou výrobou hybridných búnd a medzi zákazníkmi veľmi obľúbených nohavíc.

Základnými požiadavkami sa stali pohybový komfort a priedušnosť v kombinácii so zónovou ochranou pred chladom a vlhkosťou. Následne doplnené o nastaviteľné prvky, elastické manžety, odvetrávacie zóny, odolné materiály na namáhavé miesta a vrecká pre stúpacie pásy.

Každý kúsok oblečenia z tejto série ponúka zvláštne vlastnosti. Reaguje na jednotlivé fázy pohybovej aktivity, v ktorých sa kladú rôzne požiadavky na funkčnosť oblečenia.

Celý sortiment Skitouring môžete teraz zakúpiť len na 4camping.sk, oficiálne bude táto kolekcia na trh uvedená až na jeseň 2019!

Kolekcia Skitouring zahŕňa 3 rady, ktorých predstavenie nájdete nižšie:

  • Light line 
  • Middle line
  • Warm line

Light line

Predstavujeme základné oblečenie do nenáročného počasia. Je definované nízkou hmotnosťou, elastickosťou, priedušnosťou a materiálmi odolnými proti vlhkosti a vetru. Ľahké technické nohavice z PowerStrech PRO od Polartec® sa spolu s bundou z rovnakého materiálu hodia najmä pre výstupovú fázu. Ich použitie je ale oveľa univerzálnejšie. Oceníte ich tiež pri behu v chladnom počasí, na bežkách alebo pri pohybe na snežniciach.

Middle line

Pokiaľ teplota klesne, ale chuť užiť si zasneženú prírodu zostane, je skvelou voľbou zateplená vesta so syntetickou izoláciou Primaloft® ECO s neprekonateľnými parametrami v udržiavaní tepelného komfortu športovca. Alebo zateplené technické krátke nohavice s izoláciou Primaloft® ECO, či sukne pre dámy z rovnakého materiálu, ktoré v chladnom počasí slúžia ako alternatívna izolačná vrstva. Pri zjazde chránia lyžiarov pred chladom práve v zónach, kde sa tvorí pot.

Warm line

Kolekcia pre tých, ktorí sa aj napriek skutočne chladnému počasiu vydajú na túru. Ocenia silnejšie, veľmi pohodlné nohavice s ochrannou zónou, s 2,5-vrstvovou membránou na stehnách, tvarovanými kolenami a oderuvzdorným materiálom od Cordura®. Hrubšia bunda s izoláciou Primaloft® ECO efektívne reguluje teplotu a vnútornú vlhkosť aj v tých najextrémnejších podmienkach.

 

Zdroje: Northfinder.com

Školenia servisných technikov

Novinky

V predchádzajúcich dňoch sa naši technici zúčastnili školenia zameraného na montáž a správne nastavenie skialpinistického vybavenia. 

Garancia dodania do Vianoc

Novinky

Objednávate tovar, ktorý potrebujete do Vianoc? Pri splnení nižšie uvedených podmienok vám dodanie pod stromček garantujeme.

Predĺžená lehota na výmenu tovaru

Novinky

Nevyhovujúci alebo zle padnúci darček teraz môžete vymeniť za iný vďaka predĺženej lehote až do 31. januára.