Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Nemám záujem o zľavy a propagačné akcie, chcem skryť lištu.

ShopRoku 2020

Heureka.sk vyhlásila v súťaži ShopRoku najkvalitnejšie, najpopulárnejšie a najzaujímavejšie e-shopy slovenského internetu za rok 2020 a my sme hrdí, že 4camping.sk získal 3. miesto v kategórii CENA KVALITY: ŠPORTOVÉ VYBAVENIE.

ShopRoku2020


Obsah

 

Bodujeme na Slovensku i v Čechách

Na Slovensku získal 4camping 3. miesto v kategórii Športové vybavenie. Darilo sa aj u susedov. Tam sa 4camping stal prvýkrát absolútnym víťazom v Cene kvality. Zabodoval aj v ďalších dvoch kategóriách - Športové vybavenie a Šport a fitnes. 

Tretie miesto si nesmierne vážime a sme zaň vďační. Je to výsledok práce všetkých ľudí, ktorí sa na tom podieľajú. Od predavačov, cez zákaznícku podporu až po ľudí v sklade. Zároveň to je veľký záväzok, aby sme sa aj naďalej zlepšovali. 

   

 

PORADŇA

Potrebujete poradiť s výberom vhodného outdoor vybavenia či oblečenia, alebo vás skôr zaujímajú  naše tipy, rady a odporúčania, ako správne udržiavať zakúpené vybavenie? Odpovede nájdete v našej poradni, rovnako ako tipy na zaujímavé miesta a nevšedné aktivity. 

 

Priority 4camping

Prozákaznícky prístup, znalosť produktov a poradenstvo, priateľská komunikácia a rýchlosť doručenia tovaru sú pre nás prioritou od samého začiatku fungovania e-shopu. Svoj vysoký štandard sme dokázali udržať aj pri rýchlom raste, keď sme sa z malého predajcu stali veľkým. Občas sa, samozrejme, niečo nepodarí, ale chybu, či už svoju, alebo napríklad externých dopravcov, sa snažíme vždy napraviť k spokojnosti zákazníka, prísť s ospravedlnením alebo aj kompenzáciou. 

Za úspechom 4camping okrem kvality stojí aj najširšia ponuka turistického, kempingového a outdoorového vybavenia na českom trhu, silné vlastné značky a snaha byť zákazníkovi nablízku. Okrem e-shopu dnes prevádzkujeme 13 vlastných predajní, lezeckú špeciálku, showroom s predstany ku karavanom a obytným vozom a stojíme aj za Výstavou stanov a vybavenia do prírody, najväčšou európskou výstavno-predajnou akciou so zameraním na outdoor, turistiku a kemping, na ktorú každoročne zavíta viac ako 100 tisíc návštevníkov.

   

 

TESTOVŇA

Keď vás zaujíma, ako je na tom vybavenie v porovnaní s inými produktami, je tu pre vás naša Testovňa. Spolu s našimi ambasádormi sa snažíme poskytnúť vám absolútne nezávislý pohľad na testovaný produkt, vystihnúť jeho klady i zápory a zhodnotiť jeho celkovú kvalitu a úžitkovú hodnotu. 

 

Čo tento rok chystáme

Zákazníci sa môžu tešiť na mnoho noviniek. Aktuálne máme v ponuke 310 značiek a pridávame nové. Tento rok to bude napríklad Vans, Jack Wolfskin, Puma, Mizuno, Hamax, Vaude, Ortlieb, Altra, Helly Hansen, K2, Black Crows alebo Hoka One One.

V ponuke máme už 21 lezeckých značiek, ktoré neprestajne dopĺňame o nové modely lezeček, vklínence, friendy, laná, slučky. Týmto dolistingom sa kategória lezenia stala ucelenou a patrí medzi najširšie ponuky na trhu. Oproti konkurencii navyše máme všetok tovar skladom.  

Hrdí sme na našu obrovskú ponuku trail runningovej obuvi, ktorú začíname dopĺňať o topánky na beh po ceste. Rozširujeme a dopĺňame i kategórie cyklistika, caravaning a vodné športy. V zime sa môžete tešiť na parádnu ponuku skialpových lyží všetkých zásadných značiek.

Pevne veríme, že aj tento rok vás budeme môcť privítať na predajnej Výstave stanov a vybavenia do prírody, ktorá by sa mala konať od 28.5. do 22.8., bude tak najdlhšia vo svojej histórii.

Len pred pár dňami sme otvorili novú predajňu v Olomouci. Nasledovať bude Budapešť a ešte tento rok pribudnú Košice alebo Žilina, ďalšie predajne v Prahe, Brne a Bratislave a možno v Českých Budějoviciach. 

   

 

CESTOPISY A REPORTÁŽE

Cestovateľské zápisky, postrehy odinakiaľ a správy z ciest. To a ešte oveľa viac nájdete v tejto kategórii článkov.

 

Užitočné odkazy

 

Autor: Jaroslav Skalka

Zdroje: archív autora

Predĺžená lehota na výmenu tovaru

Novinky

Nevyhovuje obdarovanému Vami vybraný vianočný darček? Teraz ho vďaka predĺženej lehote môžete vymeniť za iný až do 15. januára 2024.

Patagonia - udržateľná značka, ktorá myslí na prírodu

Novinky

Preferujete udržateľné značky oblečenia? A poznáte značku Patagonia?

11 rokov dobrodružstva s 4camping

Novinky

4camping oslavuje jedenáste narodeniny! Zaspomínajte si spolu s nami na dobrodružstvá, ktoré sme za ten čas zažili.

Vyberáme pre vás

Vreckový nôž Victorinox Tinker

31,00  (0.32 %) 30,90 

Porovnať

11,10  (37.84 %) 6,90 

Porovnať

143,92  (9.74 %) 129,90 

Porovnať

108,00  (37.13 %) 67,90 

Porovnať

(0.32 %) od 30,90 

Porovnať

Čiapka s čelovkou Extol Light

(0.91 %) od 10,90 

Porovnať

Detská lyžiarska prilba Uvex Heyya

70,00  (38.71 %) od 42,90 

Porovnať

Detský chránič chrbtice Scott Airflex Junior Vest

147,00  (34.34 %) od 96,52 

Porovnať