Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Nemám záujem o zľavy a propagačné akcie, chcem skryť lištu.

Farebné rozcestníky: Netradičné potulky súčasnou Áziou

Nový, fotografiami bohato vybavený cestopis novinára J. M. Červenku zavádza čitateľa do štyroch netypických lokalít, ktoré doteraz zostávajú stranou od turistického ruchu.

O autorovi

Jaromír Míra Červenka je nezávislý novinár, fotograf a cestovateľ. Pred revolúciou sa živil manuálne a vystriedal mnoho profesií. V deväťdesiatych rokoch začal v Prahe prevádzkovať antikvariát a predovšetkým sa po dlhom čase vrátil k svojej veľkej záľube - cestovaniu. Jeho srdce si získala predovšetkým Ázia, kam sa vracia takmer každý rok. Venuje sa tiež čiernobielej a farebnej fotografii, jeho fotografické práce sa opakovane stali súčasťou výstavných prehliadok Czech Press Photo. Autor publikuje v mnohých časopisoch, vydáva cestopisnú literatúru i beletriu, píše knižky pre deti. V súčasnosti už má na konte viac ako dve desiatky titulov.

 

      

 

 

Hrdý partner knihy Farebné rozcestníky: Netradičné potulky súčasnou Áziou

O knihe

Farebné rozcestníky: Netradičné potulky súčasnou Áziou - nový, fotografiami bohato vybavený cestopis novinára J. M. Červenku zavádza čitateľov do štyroch netypických lokalít, ktoré doteraz zostávajú stranou od turistického ruchu. Spolu s autorom tak čitateľ navštívi zapovedaný Irán, obriu a ľudoprázdnu Sundarbanskú deltu, ríšu Lo Manthang skrytú za hradbou Himalájí či moderný, rýchlo sa rozvíjajúci Vietnam. Autor niektoré z miest navštívil opakovane, a to aj s odstupom mnohých rokov, čo mu dáva jedinečnú možnosť farbisto glosovať zmeny, ku ktorým v týchto krajinách v priebehu rokov došlo.

Zdroje: archiv autora, blog.alvarez.cz

Predĺžená lehota na výmenu tovaru

Novinky

Nevyhovuje obdarovanému Vami vybraný vianočný darček? Teraz ho vďaka predĺženej lehote môžete vymeniť za iný až do 15. januára 2024.

Patagonia - udržateľná značka, ktorá myslí na prírodu

Novinky

Preferujete udržateľné značky oblečenia? A poznáte značku Patagonia?

11 rokov dobrodružstva s 4camping

Novinky

4camping oslavuje jedenáste narodeniny! Zaspomínajte si spolu s nami na dobrodružstvá, ktoré sme za ten čas zažili.

Vyberáme pre vás

Vreckový nôž Victorinox Tinker

31,00  (0.32 %) 30,90 

Porovnať

11,10  (37.84 %) 6,90 

Porovnať

12,00  (17.5 %) 9,90 

Porovnať

(0.32 %) od 30,90 

Porovnať

139,00  (56.12 %) 60,99 

Porovnať

108,00  (37.13 %) 67,90 

Porovnať

16,45  (15.5 %) 13,90 

Porovnať

143,92  (9.74 %) 129,90 

Porovnať