Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
ForCamping s.r.o. - vybavení do přírody Menu
  • Zimný výpredaj

Prodloužená záruka Cumulus

Ďalšie informácie k produktom

Pri všetkých výrobkoch Cumulus poskytuje výrobca päťročné alebo desaťročné záruky.

Záruka sa nevzťahuje na škody spôsobené používateľom ani na opotrebovanie výrobku. Pokiaľ je vaša chyba poškodená, urobíme všetko preto, aby sme odstránili chybu.

Pošlite nám čisté výrobky. Sme si vedomí toho, že naše výrobky sú používané v extrémnych podmienkach, ale špinavé alebo páchnuce výrobky môžu byť posielané späť majiteľovi na vlastné náklady bez servisu. Ak je tovar poškodený a čistenie je komplikované, zaistite poškodenú oblasť lepiacou páskou a umyte ju.

Kolekcia predstanu Outwell Superior Air Touring

Ďalšie informácie k produktom

Kolekcia Superior Air Touring od značky Outwell ponúka dostatočný výber pre každého cestovateľa. V kolekcii sa nachádza celkom 4 predstany a 2 prístrešky. Stany sú priestranné, vzdušné a veľmi pohodlné. Predtvarované rúrky spoľahlivého pevného vzduchového systému Power Air poskytujú vďaka gotickému štýlu plnohodnotnú výšku pre státie.

Kolekcia stanov Outwell Encounter Collection

Ďalšie informácie k produktom

Kolekcia stanov Outwell Encounter Collection na rok 2020 predstavuje ľahké a kompaktné stany, ktoré sú ideálnou voľbou na víkendové stanovanie alebo na krátky odpočinok v prírode. Skvele technické prevedenie, vydarený dizajn a kvalitný materiál Outtex® 3000 Select vás spoľahlivo ochráni pred nepriaznivým počasím. V kolekcii sa nachádza celkom 10 stanov, medzi ktorými si vyberie naozaj každý, či už ste mladý pár, rodina alebo skupina priateľov.

Predĺžená záruka Yate

Ďalšie informácie k produktom