Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

❄️Zimné výpredaje sú v plnom prúde. Využite zľavy 30% - 70% na outdoor a lyžiarske vybavenie. Prehliadnuť

Záruka 25 let Leatherman

Na výrobky Leatherman sa vzťahuje globálna záruka 25 rokov. Nižšie nájdete možnosti, akým spôsobom reklamáciu uplatniť.

Všeobecne k záruke produktov značky Leatherman:
   1. Značka Leatherman poskytuje na tovar (len "Multitool") záruku v dĺžke 25 rokov. Záruka na príslušenstvo a doplnky (puzdrá, bity, atď.) Je poskytovaná po dobu 24 mesiacov. Záruka sa nevzťahuje na bežné opotrebenie.
   2. Záruka sa vzťahuje iba na vady z výroby. U mechanického poškodenia je reklamácia uznaná len po odbornom preskúmaní servisného technika predávajúceho.
   3. Záručná doba začína plynúť odo dňa odovzdania tovaru kupujúcemu alebo konečnému užívateľovi pri predaji. Predávajúci poskytuje záruku za akosť a úplnosť dodávky. Tovar je dodávaný so zárukou minimálne 24 mesiacov. Ak zistí kupujúci pri prevzatí tovaru vady, musí tieto skutočnosti oznámiť vždy písomne ​​a doporučene, bez zbytočného odkladu, najneskôr však do 3 dní od prevzatia tovaru.
   4. Reklamačný list musí obsahovať dátum dodania tovaru, názov výrobku, reklamované množstvo, popis závady, kontaktné údaje a návrh na vybavenie reklamácie. Ďalšou možnosťou je vyplnenie reklamačného formulára na stránkach www.leatherman.cz. Predávajúci je povinný vyjadriť sa k reklamácii do 10 dní odo dňa jej obdržania.