Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
ForCamping s.r.o. - vybavení do přírody Menu
  • Zimný výpredaj

Údržba a praktické rady stanu Husky

Ďalšie informácie k produktom

  • Po každom použití je nutné stan pred uskladnením poriadne vyčistiť a vysušiť. Stan je možné čistiť iba vlažnou vodou, aby nebol porušený záter. Na sušenie sa nesmie zabúdať ani v prípade, keď pri stanovaní nepršalo. Pri akomkoľvek použití stanu sa totiž zráža vlhkosť vonku aj vo vnútri.
  • V prípade, že je to potrebné, stan čistite vlažnou vodou so šetrným čistiacim prostriedkom na báze mydla. Nikdy nepoužívajte aviváž, ani bieliace a iné agresívne prípravky.
  • Stan umývajte molitanovou špongiou alebo jemnou handričkou.
  • Stan by mal byť uskladnený v suchom prostredí.
  • Životnosť stanu a podlahy je možné predĺžiť pravidelným ošetrovaním impregnačnými prípravkami určenými na tento účel.
  • Ku každému stanu je pribalený opravárenský set pre prípadné opravy pri neočakávanom probléme, ako je napr. pretrhnutie látky a podobne. Opravárenský set obsahuje - časť segmentu náhradného prútu, záplaty z tkaniny použitej na konkrétnom stane a lepidlo.
  • Akékoľvek poškodenie by sa malo čo najskôr odstrániť.
  • Na umiestnenie a stavbu stanu je potrebné nájsť vhodné miesto a odstrániť všetky ostré predmety, aby nedošlo k jeho poškodeniu.

Kolekcia predstanu Outwell Superior Air Touring

Ďalšie informácie k produktom

Kolekcia Superior Air Touring od značky Outwell ponúka dostatočný výber pre každého cestovateľa. V kolekcii sa nachádza celkom 4 predstany a 2 prístrešky. Stany sú priestranné, vzdušné a veľmi pohodlné. Predtvarované rúrky spoľahlivého pevného vzduchového systému Power Air poskytujú vďaka gotickému štýlu plnohodnotnú výšku pre státie.

Kolekcia stanov Outwell Encounter Collection

Ďalšie informácie k produktom

Kolekcia stanov Outwell Encounter Collection na rok 2020 predstavuje ľahké a kompaktné stany, ktoré sú ideálnou voľbou na víkendové stanovanie alebo na krátky odpočinok v prírode. Skvele technické prevedenie, vydarený dizajn a kvalitný materiál Outtex® 3000 Select vás spoľahlivo ochráni pred nepriaznivým počasím. V kolekcii sa nachádza celkom 10 stanov, medzi ktorými si vyberie naozaj každý, či už ste mladý pár, rodina alebo skupina priateľov.

Predĺžená záruka Yate

Ďalšie informácie k produktom