Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
- vybavení do přírody Menu

Membrána GORE-TEX a jej vlastnosti - nepremokavé, priedušné a odolné voči vetru - zaisťujú dokonalú ochranu pred vplyvmi prostredia v akejkoľvek činnosti. A výrobcovia tejto membrány sú istí svojou kvalitou a sľubom:

"Ak nie ste úplne spokojný s nepriepustnosťou, odolnosťou proti vetru alebo priedušnosťou vášho výrobku GORE-TEX®, potom ho opravte, vymeňte alebo vráťte."

Čo presne zaručuje GORE-TEX® ZÁRUKA, KTORÁ SA DOHODA DRY®?

To je pravda: z vonku nie je žiadna voda. Či už je to dážď, mokrá lavička, na ktorej sedíte alebo kľačíte na mokrej tráve, voda nedokáže preniknúť do tkaniny GORE-TEX®. Napriek tomu tkanina zostáva priedušná a umožňuje úniku vlhkosti z potu. Ak je váš produkt GORE-TEX® správne ošetrený a používaný podľa očakávania, môžete očakávať, že zostane nepretržite nepremokavý, nepremokavý a priedušný po celý život.

Čo znamená životnosť produktu?

Membrána sa nebude časom zhoršovať, ale môže sa poškodiť počas používania výrobku alebo pri použití na nepoužívanie. Niektoré z našich produktov môžu vyhovovať širokej škále použití, zatiaľ čo iné sú určené pre špecifické činnosti. Skutočne záleží na vás, čo robíte: Nedostatočná starostlivosť môže často spôsobiť, že výrobok už nebude mať užitočnú životnosť, preto je dôležité pravidelne udržiavať svoj výrobok a vždy dodržiavať pokyny na údržbu. Použite svoj najlepší úsudok, ak nosíte oblečenie, topánky alebo rukavice opotrebované, s prasklinami a inými defektmi, môže to byť čas na nákup nového.

Použitie tejto prémiovej záruky

Ak chcete použiť túto záruku, použije sa štandardný postup, preto jednoducho prineste tovar do nášho obchodu alebo ho pošlite na adresu a my sa postaráme o ďalšiu komunikáciu s dodávateľom alebo výrobcom. Je dôležité dodať výrobok aj s potvrdením a splniť podmienky výrobcu.

1. 1. 2017