Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

❄️Zimné výpredaje sú v plnom prúde. Využite zľavy 30% - 70% na outdoor a lyžiarske vybavenie. Prehliadnuť

Set Adventure Menu

Vďaka akcii na výrobky značky Leatherman a LedLenser sa noví majitelia kvalitných výrobkov presahujúcich hodnotu 999 Sk môžu tešiť na extrémne skladnú dvojporci gulášu od značky Adventure menu so všetkým potrebným príslušenstvom, teda špeciálne vrecko Zipper Bag a samoohrevnú kapsulu. Poďme si teda tieto vychytané produkty spoločne predstaviť.

Adventure Menu Hovädzí guláš so zemiak. 400 g

Adventure Menu sa s príchuťou Hovädzí guláš so zemiakmi sústredilo (ako u všetkých svojich výrobkov) na výrobu plnohodnotného jedla vyrobeného z poctivých surovín. Pri jeho výrobe sa používa sterilizácia a jeho príprava je veľmi jednoduchá a rýchla. Toto kvalitné jedlo si ohrejete aj bez použitia ohňa alebo variča, a to do 12 minút. Pre ohriatie stačí iba špeciálne vrecko Zipper-bag, samoohrevná kapsula (oba výrobky súčasťou setu) a malé množstvo vody. Jedlo ohrejete v akýchkoľvek podmienkach. Hotové jedlo obsahuje poctivé kusy mäsa aj ďalších surovín a má mnoho živín, ktoré sú potrebné pre plnohodnotné výkony pri vašich outdoorových aktivitách.

Zloženie: hovädzie mäso predné (30%), zemiaky, cibuľa, múka bezlepková, slnečnicový olej, paradajkový pretlak (paradajky, soľ, cukor), cesnak, soľ, paprika, čierne korenie.

Informácie pre alergikov: neobsahuje alergény.

 

 

Adventure Menu Zipper-bag

Tento sáčok slúži ako tzv. rúra, v ktorej sa jedlo ohrieva. Adventure Menu Zipper bag je vyrobený z extra silného plastu, ktorý ľahko odolá vysokým teplotám aj náročným podmienkam zaobchádzania v prírode. Vrecko je vybavené štyrmi otvormi, ktoré slúžia na odvod prebytočnej pary po aktivácii samoohrevu.

 

Adventure Menu Samoohřevná kapsule 50g

Spoločnosť Adventure Menu prišla ako prvá na trh s inovatívnymi samoohrevmi určenými pre jedlá rovnomenného výrobcu. Oproti pôvodným majú hneď niekoľko výhod, sú výkonnejšie, dajú sa s nimi ohrievať dve jedlá naraz a ďaleko lepšie sa s nimi pracuje. Samoohrev funguje na princípe exotermickej reakcie medzi oxidom vápenatým a vodou. Celý samoohrevný systém sa skladá z ohrevných kapsúl (20g na ohrev 400g jedla) a zipper-bagu, v ktorom sa celý ohrev odohráva.

 

Ako na to: