Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

❄️Zimné výpredaje sú v plnom prúde. Využite zľavy 30% - 70% na outdoor a lyžiarske vybavenie. Prehliadnuť

Prečo vybrať práve Doca 2600?

DIGITÁLNE DISPLAY

Digitálny display na malé powerbance je veľmi unikátny vlastnosť powerbanky Doca 2600. Za akékoľvek situácie a na percento presne ukáže, koľko energie aktuálne zostáva, čo je veľmi užitočné. Bežné powerbanky, s podobnou kapacitou, digitálnym displayom takmer nedisponujú a svoju kapacitu signalizujú iba pomocou 4 LED diód z ktorých každá z nich zastupuje 25% energie.

Príklad: Ste v situácii, keď ste svoju POWERBANK v minulých dňoch už 3x využili a ostáva 30% energie. Bežná PowerBank stále signalizuje 50% zostávajúcej kapacity, keďže svoju signalizáciu zníži (na jednu zo štyroch LED diód) až v momente zníženia energie na 25%. PowerBank DOCa vám v taký moment presne zobrazí 30% na digitálnom display.

 

SPOĽAHLIVOSŤ

DOCa 2600 je vybavená kapacitou 2600mAh s 85% účinnosti, jej životnosť je minimálne 500 cyklov a plné nabitie zaberie približne 4 hodiny. Výkonovo odpovedá 9.62Wh

Zaroveň táto PowerBank disponuje elektronickou ochranou proti prepätiu, prehriatiu či úplnému vybitiu a prebitiu.

DESIGN

Táto PowerBank sa zmestí do každého vrecka a ani si ju nevšimnete - je naozaj malá a jej hmoznost je pozoruhodných 77 gramov! Povrch je vyrobený z odolného hliníka.

PowerBank DOCa 2600 je pripravená v 6 farbách - modrá, zelená, čierna, ružová, strieborná a zlatá.

PowerBank DOCa zvládne fungovať aj ako tzv. Sprostredkovateľ medzi zariadeniami a počas nabíjania samotnej powerbanky súbežne nabíjať aj ďalšie zariadenia.