Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Prečo vybrať práve Doca 2600?

DIGITÁLNE DISPLAY

Digitálny display na malé powerbance je veľmi unikátny vlastnosť powerbanky Doca 2600. Za akékoľvek situácie a na percento presne ukáže, koľko energie aktuálne zostáva, čo je veľmi užitočné. Bežné powerbanky, s podobnou kapacitou, digitálnym displayom takmer nedisponujú a svoju kapacitu signalizujú iba pomocou 4 LED diód z ktorých každá z nich zastupuje 25% energie.

Príklad: Ste v situácii, keď ste svoju POWERBANK v minulých dňoch už 3x využili a ostáva 30% energie. Bežná PowerBank stále signalizuje 50% zostávajúcej kapacity, keďže svoju signalizáciu zníži (na jednu zo štyroch LED diód) až v momente zníženia energie na 25%. PowerBank DOCa vám v taký moment presne zobrazí 30% na digitálnom display.

 

SPOĽAHLIVOSŤ

DOCa 2600 je vybavená kapacitou 2600mAh s 85% účinnosti, jej životnosť je minimálne 500 cyklov a plné nabitie zaberie približne 4 hodiny. Výkonovo odpovedá 9.62Wh

Zaroveň táto PowerBank disponuje elektronickou ochranou proti prepätiu, prehriatiu či úplnému vybitiu a prebitiu.

DESIGN

Táto PowerBank sa zmestí do každého vrecka a ani si ju nevšimnete - je naozaj malá a jej hmoznost je pozoruhodných 77 gramov! Povrch je vyrobený z odolného hliníka.

PowerBank DOCa 2600 je pripravená v 6 farbách - modrá, zelená, čierna, ružová, strieborná a zlatá.

PowerBank DOCa zvládne fungovať aj ako tzv. Sprostredkovateľ medzi zariadeniami a počas nabíjania samotnej powerbanky súbežne nabíjať aj ďalšie zariadenia.