Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
- vybavení do přírody Menu

Univerzálny systém pre outdoorové kombinujúci Veľkosť Varena, Hmotnosť of výborne vlastnosti riadu. Zväčší Táto Rada pre JE určená turistiku, autoturistiku, kempovanie ČI Vodáctvo.

Bolo nebolo, skorších dobách je gurmánstva z kemping Nedal ľahko spojiť dohromady. Je to stávalo Tak, Že tiež Gurman holdujúci vášňou života v divočine väčšinou trpeli. Ak chcete Utrpenie było o k hladnejší, ko viac Musel informátora kompromisy vo svojom Kucharski Vybavenie ... nform Crossover systém reprezentuje ideálne riešenie pre každého, KTO na Dlhá cesta Touza po bohatom jedálničku, bez toho aby museli vláčiť celú svojim domáce kuchynskú výbavu ... Navicat Veľkosť tohto systemu pán potreby NASTAVIŤ možno na nosenie v batohu, ale kempovanie skratka alebo niečo medzi tým. Pridávaním, odoberaním jednotlivých Alebo Tak možno nastaviť TENTO NASTAVIŤ zriedeného Pre 2 Až 4 osoby, Alebo každého, Kto Má šmykľavka obvyklé pohodlné stolovanie Ultralight JE na cestách .. jednoducho osvietením moderného pobytu v prírode.

 

 

 

1. 1. 2017

Malý a ľahký lavínový systém Ortovox AVABAG

Ďalšie informácie k produktom

Nekompromisná 5ročná záruka Ortovox

Ďalšie informácie k produktom

Nová kolekcia Rock Empire Slight

Ďalšie informácie k produktom

Nová kolekcia povinností Rock Empire Slight, ktorá je úplne odlišná. To bolo prvotní záměru vývojárov ROCK EMPIRE - vyrobiť úväzky iné, trochu neštandardné, oveľa pohodlnejšie, oveľa ľahšie a konečne aj v moderných farbách.