Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
ForCamping s.r.o. - vybavení do přírody Menu
  • Zimný výpredaj

Kolekcia stanov Outwell Privilege Collection

Ďalšie informácie k produktom

S dizajnom kompletne prepracovaným pre rok 2019, naprieč širokou škálou modelov a veľkostí, je kolekcia stanov Outwell Privilege Collection najlepšou voľbou pre páry a rodiny, obzvlášť tie, ktoré sa rozhodli vyraziť kempovať prvýkrát a hľadajú preto komfortné produkt v prijateľnej cenovej relácii. Všetky modely ponúkajú veľkolepé priestory, či už sa jedná o veľkosť spálne či priestory obývacia. 360 ° Access System umožňuje, aby sa dvere veľkoryso poňatých spální otvorili úplne a odložili sa do puzdra, vďaka čomu sa ponúka lepšie, mnohostranné využitie priestoru. Zatmavené spálne, vreckové organizér a otvor na pretiahnutie predlžovacieho kábla zvyšujú komfort užívania si dovolenky.

Vlastné zmes zo sklenených vlákien s ľahkými, pružnými materiálmi ponúka výnimočnú pevnosť a tuhosť pri súčasnom znížení veľkosti a hmotnosti balenia. Ľahko nastaviteľná cirkulácia vzduchu spríjemnia nejeden dovolenkový pobyt. Moskytiéra zakrývajúci kompletne vchodové dvere sa hodia, ak chcete účinne vetrať a zároveň sa chrániť pred otravným hmyzom. Patentovaný stabilizačný systém vo vetre je veľkou novinkou v stabilite stanov, preverená vo výskume aj v teréne. Je tvorený kotviacimi bodmi medzi vonkajšou časťou stanu, prútom a kolíkom. Tvorí spoľahlivé zabezpečenie pri nárazových vetroch.

Kolekcia zahŕňa modely: Franklin 3, Franklin 5, Dayton 4, Dayton 5, Willwood 5, Willwood 6, Collingwood 5 a Collingwood 6.

Kolekcia predstanu Outwell Superior Air Touring

Ďalšie informácie k produktom

Kolekcia Superior Air Touring od značky Outwell ponúka dostatočný výber pre každého cestovateľa. V kolekcii sa nachádza celkom 4 predstany a 2 prístrešky. Stany sú priestranné, vzdušné a veľmi pohodlné. Predtvarované rúrky spoľahlivého pevného vzduchového systému Power Air poskytujú vďaka gotickému štýlu plnohodnotnú výšku pre státie.

Kolekcia stanov Outwell Encounter Collection

Ďalšie informácie k produktom

Kolekcia stanov Outwell Encounter Collection na rok 2020 predstavuje ľahké a kompaktné stany, ktoré sú ideálnou voľbou na víkendové stanovanie alebo na krátky odpočinok v prírode. Skvele technické prevedenie, vydarený dizajn a kvalitný materiál Outtex® 3000 Select vás spoľahlivo ochráni pred nepriaznivým počasím. V kolekcii sa nachádza celkom 10 stanov, medzi ktorými si vyberie naozaj každý, či už ste mladý pár, rodina alebo skupina priateľov.

Predĺžená záruka Yate

Ďalšie informácie k produktom