Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Kolekcia stanov Outwell Encounter Collection

Kolekcia stanov Outwell Encounter Collection na rok 2020 predstavuje ľahké a kompaktné stany, ktoré sú ideálnou voľbou na víkendové stanovanie alebo na krátky odpočinok v prírode. Skvele technické prevedenie, vydarený dizajn a kvalitný materiál Outtex® 3000 Select vás spoľahlivo ochráni pred nepriaznivým počasím. V kolekcii sa nachádza celkom 10 stanov, medzi ktorými si vyberie naozaj každý, či už ste mladý pár, rodina alebo skupina priateľov.

Stany v kolekcii Encounter sa stavia ľahko a rýchlo, a to vďaka konštrukcii Duratec Flex System, ktorá je tvorená prúty z kvalitného sklolaminátu, ktorý ponúka vyvážený pomer medzi pevnosťou a hmotnosťou. Prúty v zbalenom stave nezaberú veľa miesta, čo oceníte vždy, keď riešite každý centimeter. Dostatok svetla poskytnú veľká stmavená okná a do šedých tónov ladenej stropy. Stany z tejto kolekcie ďalej ponúkajú široké vstupné otvory s moskytiérou, priestranné stmavené spálne pre 2-5 osôb a vynikajúcu ventiláciu.

Inovácia a venovanie pozornosti dôležitým detailom sú viditeľné vo všetkých smeroch. Či už to sú stmavené spálne, závesy na oknách, búrkové ukotvenie, podlepené švy alebo odnímateľná vodeodolná podlaha so zvýšenými stenami. Samozrejmosťou je praktický obal, ktorý vám uľahčí prenášanie.

Z tejto kolekcie pre rok 2020 ponúkame stany: Cloud 2Cloud 3Cloud 4Cloud 5Earth 2Earth 3Earth 4Earth 5Dash 4Dash 5