Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

❄️Zimné výpredaje sú v plnom prúde. Využite zľavy 30% - 70% na outdoor a lyžiarske vybavenie. Prehliadnuť

Kolekcia predstanu Outwell Superior Air Touring

Kolekcia Superior Air Touring od značky Outwell ponúka dostatočný výber pre každého cestovateľa. V kolekcii sa nachádza celkom 4 predstany a 2 prístrešky. Stany sú priestranné, vzdušné a veľmi pohodlné. Predtvarované rúrky spoľahlivého pevného vzduchového systému Power Air poskytujú vďaka gotickému štýlu plnohodnotnú výšku pre státie.

Najväčšou výhodou predstanu je okrem navýšenie obytného priestoru to, že je možné nechať na mieste, zatiaľ čo cestujete. Po vašom príchode ho potom ľahko a rýchlo prepojíte s vašim obytným vozom vďaka Double Beading (5mm + 7mm), ktorý je kompatibilný so všetkými "koľajnicami" na trhu.

Tropiko tvorí prémiový materiál Outtex 6000 Pro, ktorý okrem štýlového dizajnu a perfektnej kvality ponúka bezkonkurenčnú ochranu pred nepriaznivými vplyvmi. Medzi vaším vozidlom a předtanem sa potom nachádza špeciálna zóna Link Access Zone, ktorá vďaka odnímateľnej podlážke napomáha udržať čisté prostredie a eliminuje prievan. V tejto zóne sa navyše nachádza minimálne jeden bočný vchod.

Predstany ďalej disponujú širokými vstupnými otvormi s moskytiérou, zatmavenými oknami so závesmi, špeciálne vlepenou podlahou z polyetylénu, systémom ochrany proti vetru alebo závesným systémom Hooktrack, ktorý je novinkou pre rok 2020. Tento systém vďaka špeciálnej diskrétne koľajnici s háčikmi umožňuje zavesenie lampičky, ľad pásku alebo skrytie a usporiadanie káblov. Stavba stanu je vďaka priloženej nafukovacie pumpe jednoduchou záležitosťou. Ukotvenie stanu je rovnako jednoduché a rýchlo ako nafúknutie, a to vďaka farebne odlíšeným lankům, popruhom a kolíkom.

Pre ľahké prenášanie stanu na krátke vzdialenosti slúži priložený prepravný obal s kompresnými popruhmi.

Z tejto kolekcie ponúkame predstany: Parkville 200SAParkville 200SA TallParkville 260SAJonesville 290SA

Z tejto kolekcie ponúkame prístrešky: Touring CanopyTouring Shelter