Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
ForCamping s.r.o. - vybavení do přírody Menu
  • Zimný výpredaj

Kolekcia predstanu Outwell Superior Air Touring

Ďalšie informácie k produktom

Kolekcia Superior Air Touring od značky Outwell ponúka dostatočný výber pre každého cestovateľa. V kolekcii sa nachádza celkom 4 predstany a 2 prístrešky. Stany sú priestranné, vzdušné a veľmi pohodlné. Predtvarované rúrky spoľahlivého pevného vzduchového systému Power Air poskytujú vďaka gotickému štýlu plnohodnotnú výšku pre státie.

Najväčšou výhodou predstanu je okrem navýšenie obytného priestoru to, že je možné nechať na mieste, zatiaľ čo cestujete. Po vašom príchode ho potom ľahko a rýchlo prepojíte s vašim obytným vozom vďaka Double Beading (5mm + 7mm), ktorý je kompatibilný so všetkými "koľajnicami" na trhu.

Tropiko tvorí prémiový materiál Outtex 6000 Pro, ktorý okrem štýlového dizajnu a perfektnej kvality ponúka bezkonkurenčnú ochranu pred nepriaznivými vplyvmi. Medzi vaším vozidlom a předtanem sa potom nachádza špeciálna zóna Link Access Zone, ktorá vďaka odnímateľnej podlážke napomáha udržať čisté prostredie a eliminuje prievan. V tejto zóne sa navyše nachádza minimálne jeden bočný vchod.

Predstany ďalej disponujú širokými vstupnými otvormi s moskytiérou, zatmavenými oknami so závesmi, špeciálne vlepenou podlahou z polyetylénu, systémom ochrany proti vetru alebo závesným systémom Hooktrack, ktorý je novinkou pre rok 2020. Tento systém vďaka špeciálnej diskrétne koľajnici s háčikmi umožňuje zavesenie lampičky, ľad pásku alebo skrytie a usporiadanie káblov. Stavba stanu je vďaka priloženej nafukovacie pumpe jednoduchou záležitosťou. Ukotvenie stanu je rovnako jednoduché a rýchlo ako nafúknutie, a to vďaka farebne odlíšeným lankům, popruhom a kolíkom.

Pre ľahké prenášanie stanu na krátke vzdialenosti slúži priložený prepravný obal s kompresnými popruhmi.

Z tejto kolekcie ponúkame predstany: Parkville 200SAParkville 200SA TallParkville 260SAJonesville 290SA

Z tejto kolekcie ponúkame prístrešky: Touring CanopyTouring Shelter

Kolekcia stanov Outwell Encounter Collection

Ďalšie informácie k produktom

Kolekcia stanov Outwell Encounter Collection na rok 2020 predstavuje ľahké a kompaktné stany, ktoré sú ideálnou voľbou na víkendové stanovanie alebo na krátky odpočinok v prírode. Skvele technické prevedenie, vydarený dizajn a kvalitný materiál Outtex® 3000 Select vás spoľahlivo ochráni pred nepriaznivým počasím. V kolekcii sa nachádza celkom 10 stanov, medzi ktorými si vyberie naozaj každý, či už ste mladý pár, rodina alebo skupina priateľov.

Predĺžená záruka Yate

Ďalšie informácie k produktom

Pinguin - Predĺžená záruka

Ďalšie informácie k produktom