Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Nemám záujem o zľavy a propagačné akcie, chcem skryť lištu.

Spinera

Značka Spinera bola založená v roku 2017, aby splnila túžby rodín a amatérskych športovcov i medzinárodných centier vodných športov, pokiaľ ide o kvalitu a ceny. Vďaka priamym skúsenostiam s produktmi, funkčnými inováciami a dobrou povesťou začala značka čoskoro ponúkať vysoko kvalitné produkty.

Spinera znamená Specialist, Professional, Innovation, New, Exciting, Refined, Approved – produkty zahŕňajú kvalitný materiál a premyslený dizajn. Značka vždy ide s dobou a vďaka tomu má dobrú medzinárodnú povesť.

Vzhľadom na to, že výrobky z duší, vodné lyže a neoprény boli na trhu dobre prijaté, rozšírila značka sortiment o prekvitajúci sektor SUP (Stand-Up-Paddle Board).

Trh Stand Up Paddle zaznamenal v posledných rokoch obrovský boom a v nasledujúcich rokoch sa bude veľmi rozvíjať. Začiatočníci sa tento vodný šport môžu naučiť sami bez nákladných tréningových lekcií a už po pár minútach to pochopíte. Stand Up Paddling je extrémne zábavný a efektívny vodný šport, ktorý precvičuje celé telo, až po hlboké svaly.

V posledných rokoch sa navyše SUP doska stala dostupnou pre každého. Spinera SUP boardy sú nafukovacie, zaberajú málo miesta a dajú sa ľahko skladovať a prepravovať v priloženom batohu.