Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Nemám záujem o zľavy a propagačné akcie, chcem skryť lištu.

Namman MUAY

Namman Muay, vynájdený takmer pred sto rokmi, je jedným z najlepšie strážených thajských tajomstiev. Preložené z thajčiny; "Namman" znamená mazanie a "Muay" znamená box, takže "Namman Muay" znamená mazanie pre boxery. Začalo to ako masť, ktorá boxerom pomáhala bojovať dlhšie, ale teraz ju tisíce Čechov používajú v každodennom živote.

Tieto špeciálne prípravky pochádzajú z roku 1930 a boli vyrobené bylinkárom, Thongtoson Intratatem. Jeho životným cieľom bolo pomôcť ľuďom používať bylinky a veril, že na každý problém existuje rastlina. Preto experimentoval a hľadal vzorec, ktorý by ľuďom umožnil žiť bez nepohodlia, rýchlejšie sa regenerovať po fyzickej aktivite a uvoľňovať škrípavé kĺby.

Prvý, kto v roku 1937 vyskúšal jeho formulu, boli jeho notoricky známi thajskí boxeri. Ale dnes ho používajú tisíce obyčajných ľudí, ako ste vy.

Všetci trávime roky opakovaním pohybov v práci, sedíme celé hodiny v zlom držaní tela a spôsobujeme stres svojmu telu intenzívnym tréningom… to všetko spôsobuje trvalé poškodenie tela.


Náš život je neustály boj, kým sa jedného dňa neprebudíme a nebudeme mať pocit, že sme práve skončili boxerský zápas. Všetci sme tak či onak boxeri. Čím sme starší, tým viac škôd sa v našom tele hromadí.

A preto Intratat vyvinul svoj jedinečný recept s 3 kľúčovými prísadami, ktoré možno nájsť v rastlinách.

S týmito prípravkami môžete dramaticky obmedziť akýkoľvek druh nepohodlia, uvoľní stuhnuté kĺby a upokojí natiahnuté svaly.

Počet nájdených produktov: 2