Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

🏕️ KÓD:camp4caravan 🏕️Dodatočných -10% na vybrané camping značky

Individuálna ponuka oblečenia a vybavenia pre kolektívy

Nakupujete pre kolektív? Hľadáte outdoorové oblečenie a vybavenia vo väčšom množstve? Je pre Vás dôležitá individuálna ponuka a rýchlosť dodania? Tak práve pre Vás je tu naša ponuka. Na 4camping.sk nájdete najširšiu ponuku turistického oblečenia a vybavenie pre váš klub, školu či firmu. Pripravíme pre vás individuálnu ponuku podľa vášho želania či už zháňate špecifický produkt, väčšie množstvo alebo určitú farbu a materiál.

Pro koho je táto ponuka určená

Či už ste profesionálny klub, amatérsky športový tím, škola, firma, alebo jednoducho potrebujete väčšie množstvo vybavenia, u nás si vyberiete!

PRE KLUBY

Ste členom športového klubu, tímu alebo záujmového krúžku? Zháňate vybavenie a oblečenie na tréning, zápas alebo voľnočasové aktivity?

Napíšte nám vašu predstavu a my vám vytvoríme ponuku šitú na mieru.

PRE ŠKOLY

Pre potreby škôl ponúkame možnosť zakúpiť športové vybavenie a oblečenie zamestnancom a žiakom školy.

PRE FIRMY

Zháňate pre vašu firmu, obchodnú organizáciu či úrad športové oblečenie alebo vybavenie pre vlastné marketingové kampane? Alebo darčeky zamestnancom a obchodným partnerom? Potrebujete oblečenie a vybavenie na športové a promo akcie či na motivačné a benefitné programy? Radi by ste obliekli a vybavili zamestnanca a to vrátane rodinných príslušníkov?

Neváhajte a obráťte sa na nás. Radi vám zostavíme ponuku presne na mieru vašim potrebám a možnostiam.

Ďalšie služby

Vzorky navrhnutých produktov si môžete po dohovore prezrieť a vyskúšať na našich predajniach alebo vám ich zašleme na dobierku. V prípade záujmu zabezpečíme nášivky alebo potlač na požadovaných produktoch. Na želanie vypracujeme tiež individuálnu cenovú ponuku.

Niečo vám v ponuke chýba?

Hľadáte sortiment, ktorý nemáme v ponuke? Potrebujete poradiť? Neváhajte a kontaktujte nás. Pripravíme Vám individuálnu ponuku presne podľa Vášho želania!

Kontaktujte nás

Tel.: +421 221 028 018

Email: objednavky@4camping.sk