Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • Zimný výpredaj

Siberium 30000 2,5L

Siberium 2,5 L technológie s 2,5vrstvým materiálom s PU / TPU / mikroporéznou membránou prináša výnimočnú pevnosť a životnosť spoločne s vysokou priedušnosťou a elasticitou. Táto konštrukcia ponúka vodný stĺpec 26 000 - 30 000 mm / m2 / 24 h vodeodolnosti a 25 000 - 30 000 g / m2 / 24 h priedušnosti. Konštrukcia, ktorá využíva dve a pol vrstvy zložené v protismere s vodeodolnou membránou poskytuje výbornú odolnosť a pohodlie.

Materiály Siberium 2,5 L sú navrhnuté pre širokú škálu športových aktivít s dôrazom na ochranu pred vplyvmi počasia. Podšívky použité v kombinácii s materiálmi Siberium 2,5 L zvyšujú schopnosť materiálu odvádzať vlhkosť. Táto technológia s 2,5vrstvým laminátom je ideálnym riešením pre najnáročnejších profesionálov, ktorí nechcú byť limitovaní pohybom aj v tých najextrémnejších podmienkach.

Dermizax

Materiály a Technológie

Merino Impress

Materiály a Technológie

Nejdi s davem. Vyšlápni za dokonalosť po svojom! Navlékni Merino Impress a užij si každú akciu naplno a bez kompromisov. Předveď vnútornú silu navenek. Napriek tomu 100% vlna té nejvyšší kvality zahráde na těle, vnútri si užije pocitu vlastní výnimočnosť vďaka jedinečnému designu.

BlocVent

Materiály a Technológie