Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

❄️Zimné výpredaje sú v plnom prúde. Využite zľavy 30% - 70% na outdoor a lyžiarske vybavenie. Prehliadnuť

Prečo vybrať práve Doca 15000?

NAŠTARTUJE AUTO

Na rozdiel od bežných power banek je Doca 15000 mAh schopná naštartovať auto do objemu 6000CC. To sa môže hodiť v situáciách, keď nebudete mať okolo seba nikoho so štartovacími káblami. Či už idete pod stan, na festival alebo kamkoľvek, je práve tento štartovací zdroj dokonalým spoločníkom na cesty. Samozrejmosťou sú štartovacie káble priamo v balení.

NABÍJA NOTEBOOK

Odlišnosťou DOCa 15000 mAh je výstup pre nabíjanie notebookov. Vstavaným prepínačom možno zvoliť požadované napätie (zistíte v manuáli vášho notebooku). V balení dodávame redukcia na niektoré typy konektorov notebookov. Mimo to ponúka power banka typický výstup USB 2.1A pre dobíjanie mobilov, tabletov a podobné elektroniky.

RÝCHLE NABÍJANIE

Vďaka dodávanému adaptéru je Doca 15000 mAh nabitá do štyroch hodín. Navyše v balení nájdete aj adaptér do autozapaľovača, takže dobíjať môžete aj za jazdy.

VÝKONNÉ SVIETIDLO

Na čelnej strane sa nachádzajú dve výkonné LED svetlá. Biela môže poslúžiť ako prisvietenie práve napríklad pri štartovaní auta za tmy a červené svetlo slúži ako SOS výstraha. V rôznych režimoch je možné prepnúť medzi svietením a blikaním u oboch svietidiel.

KOMPAKTNOSŤ

DOCa 15000 mAh je veľmi skladná. Nie je väčší ako jedna tehla alebo váš starý walkman. Výhodou je tiež kvalitné plastové puzdro, v ktorom power banku dodávame. Do neho sa zmestí nielen power banka, ale všetko jej príslušenstvo. Svojim tvarom a prevedením je toto puzdro vhodné do kufra auta ako doplnok povinnej výbavy