Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
- vybavení do přírody Menu
  • zimní výprodej oblečení a vybavení

Obmedzená doživotná záruka-Thermarest

Ďalšie informácie k produktom

Cascade Designs Ltd zaručuje pôvodnému vlastníkovi, že v rámci zamýšľaného použitia a údržby, bude zakúpený výrobok bez vád materiálu a spracovania po dobu životnosti výrobku. Každá karimatka je počas výrobného procesu 4 × testovaná, ako je zabalená a expedovaná. Z tohto dôvodu má zákazník istotu, že karimatka nemôže byť poškodená a výrobok je po zakúpení v bezchybnom stave pripravený na použitie. Žiadna záruka na chyby materiálu a spracovanie nebude platiť, ak tovar bol 1. akýmkoľvek spôsobom upravené 2. používalo sa na účely, ktoré sú v rozpore s uvedeným použitím či určením, alebo 3. bolo nesprávne udržiavané.

Záruka sa ďalej nevzťahuje na prípady, keď vlastník 1. nedodržal pokyny a upozornenia uvedené v návode na použitie, alebo 2. produkt používal nesprávnym, násilným, alebo nedbalým spôsobom.

Počas záručnej doby budú originálne súčasti produktu, u ktorých Cascade určil chybu materiálu alebo spracovania, opravené alebo vymenené za nové, čo je jediná náhrada vlastníkovi. Cascade si vyhradzuje právo vymeniť akýkoľvek produkt, ktorého výroba už bola ukončená, za produkt nový s porovnateľnou cenou a funkcií. Vrátený produkt označený ako neopraviteľný sa stáva majetkom spoločnosti Cascade a nebude vrátený. Karimatky staršie dvoch rokov môžu byť vymenené za karimatky s kozmetickou vadou (tvaru, spracovanie, materiálu).

Záruka sa nevzťahuje na:

bežné opotrebenie, oder, nevhodné použitie, úpravy, násilné použitie, rozoberanie, alebo nesprávne umývania a sušenia. Táto záruka sa ďalej nevzťahuje na škody spôsobené nesprávnou a nedostatočnou údržbou, nepravidelným čistením, nehodami, dlhodobým vystavením UV žiareniu, alebo prirodzeným starnutím a rozkladom niektorých materiálov za dlhú dobu.

Uplatnenie obmedzenej doživotnej záruky:

pre využitie obmedzenej doživotnej záruky je nutné predložiť doklad o nákupe.

1. 1. 2016

Použité materiály značky Sensor

Ďalšie informácie k produktom

Drop

Ďalšie informácie k produktom

Predovšetkým u bežeckých topánok je dôležitým parametrom pre výber obuvi. Drop Heel-to-Toe označuje rozdiel výšky tlmiaceho prvku pod pätou a špičkou, teda sklon chodidla. Čím nižšie číslo, tým prirodzenejšie došľap (cez špičku) nám topánka umožňuje.

Je to záležitosť individuálná a je nutné skúšať, čo vám vyhovuje, všeobecne sa ale dá povedať, že:

  • topánky s dropom 0 - 4 mm sú určené skúseným bežcom, pre rýchly beh
  • topánky s dropom 5 - 9 mm umožňujú došľap cez špičku / stred chodidla
  • topánky s dropom 10 - 12 mm voľte, ak dopadate na pätu, alebo máte väčšiu nadváhu

Ako sa starať o produkty značky Northfinder

Ďalšie informácie k produktom

Aby vám bielizeň značky Northfinder slúžilo čo najdlhšie, je potrebné vedieť, ako sa máte o neho postarať.