Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Nemám záujem o zľavy a propagačné akcie, chcem skryť lištu.

Coleman Latitude X830 M

Spacák

Doprava zadarmo Spacák Coleman Latitude X830 M

Limit: 1 ° C. Spacák COLEMAN LATITUDE X830 od firmy COLEMAN je istotou, že sa od jari do jesene vyspíte vždy do ružova.

80,00 
  • Kód MY10 = zľava 10 €  pri nákupe nad 100 € 
  • Nad 54 € doprava zadarmo
  • Objednajte si na predajne viac kusov a zaplaťte len to, čo vám sedí
  • 99% zákazníkov nás odporúča. Sme finalistom súťaže ShopRoku 2022.

Informácie o produkte

Coleman je popredným svetovým výrobcom kempingového vybavenia a vonkajšieho zariadenia vrátane stanov, lampášov, kachlí a spacích vakov.

Nie je veľa outdoorových značiek, ktorých história sa počíta na stovky rokov. Značka Coleman vznikla na samom začiatku minulého storočia, kedy v roku 1901 vyrobil William C. Coleman niekoľko prvých kusov prenosných petrolejových lámp. Lampy rozdal farmárom v okolí s tým, že ich môžu zaplatiť až potom, čo ich vyskúšajú a len ak s nimi budú bez výhrad spokojní.

Viac o značke

Spacák COLEMAN LATITUDE X830 od firmy COLEMAN je istotou, že sa od jari do jesene vyspíte vždy do ružova. Rad Latitude Coleman Exponent, to sú univerzálne a praktické spacáky najvyššej kvality, pripravené slúžiť do roztrhania tela (roztrhanie však bránia odolné ripstopovej nylony zvonka i vo vnútri spacáku). Zaujme aj akoby retro prešívaný design vykreslený kontrastnou niťou. Húževnatá zmes troch druhov izolačných vlákien Coletherm XTR dosahuje vynikajúcich hodnôt tepelnej izolácie, ktorá je v prípade spacákov Latitude ešte umocnená šindľovou konštrukciou steny spacáku. Vďaka precízne strihaným partiám kapucne, oblasti chodidiel a optimálnemu rozšíreniu v oblasti bedier a kolien padne spacák každému ako uliaty. Latitude je prepojiteľný s identickým spacím vrecom so zipsom na opačnej strane.

  • kompresný so štyrmi popruhmi
  • šindľová Fleecová vložka v nohách pre vyšší komfort

Parametre

Značka Coleman
Produktový rad Latitude
Určenie
Pánske / Dámske
Hmotnosť
1,46 kg
Zbalený rozmer
44 x 18 cm
Komfortná teplota
Teplota, kedy žena či dieťa ešte necíti chlad v uvoľnenej polohe. Podľa európskej normy EN 13537 sa jedná o teplotu, ktorá je vypočítaná pre štandardnú ženu (vek 25 rokov, hmotnosť 60 kg, výška 1,60 m, telesný povrch 1,62 m2).
6 °C
Limitná teplota
Ide o najnižšiu teplotu, pri ktorej štandardnej muž (vek 25 rokov, hmotnosť 70 kg, výška 1,73 m) nepociťuje v spacáku chlad (podľa európskej normy EN 13537).
1 °C
Extrémna teplota
Teplota, pri ktorej prekročení hrozí štandardné žene (vek 25 rokov, hmotnosť 60 kg, výška 1,60 m, telesný povrch 1,62 m2) poškodenie organizmu (od prechladnutia po vážnejšie následky).
-14 °C
Strih
Rozlišujú sa dva základné druhy spacích vakov - dekový a múmiový. 1. Dekový (přikrývkový) - jednoduchšie spacák do menej náročných podmienok. Možno ho rozopnúť na deku. 2. Múmiový (múmie) - znižuje únik tepla svojím tvarom. Máva šnúrku pre stiahnutie spacáku okolo hlavy pre obmedzenie úniku tepla. Je ľahší, sbalitelnější do menšieho rozmeru. Podtypy múmie sú potom: a) Oválny a rozšírený spací vak - vhodný pre silnejšie postavy aj pre tých, ktorí nemajú radi tesné priestory. b) Anatomická múmie (pružná) - najmenšia hmotnosť, najlepšie tepelno-izolačné vlastnosti. Kopíruje tvar ľudského tela. Býva označovaný ako "sarkofág".
múmia
Izolačná náplň
Coletherm XTR, 100 g/m2
Typ izolačnej náplne

Materiál zaisťujúci teplo. Rozlišujú sa tri základné druhy: Prírodný materiál: perie Syntetické vlákna: duté vlákno a mikrovlákno

mikrovlákno
Vnútorný materiál
jemný nylon 238T
Možnost spojenia
Áno
Farba
červená
Záručná doba 2 roky

Podobné

61,44  (26.92 %) 44,90 

Porovnať

Porovnať s podobnými produktmi