Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Nemám záujem o zľavy a propagačné akcie, chcem skryť lištu.

Lusti

Zoznámte sa s príbehom značky LUSTI v podaní majiteľa a zakladateľa firmy pána Luštinca.

"Narodil som sa a vyrástol v Žacléri, v malom mestečku v Krkonošiach, kde som svoj voľný čas v zime trávil prevažne na vleku jazdou na lyžiach. Aj keď som nikdy nepretekal, lyžovanie ma vždy veľmi bavilo a lyžujem myslím dosť dobre. Ako však doba plynula, zimné športy sa rozšírili aj o snowboarding a pretože rád skúšam nové veci, jazda na snowboarde mi prirodzene veľmi zaujímala. si dokážem vyrobiť sám, napadlo ma, že by som si skúsil vyrobiť aj svoj prvý snowboard."

Nová tvár Lusti: „Od roku 2013 spolupracujeme s dizajnérom, ktorý dal lyžiam novú tvár. Predovšetkým sa jedná o zjednotenie štýlu, farieb a písma, ktoré majú symbolizovať razantnosť, čistotu, jednoduchosť a moderný štýl.

Celá kolekcia je veľmi ucelená a lyže LUSTI sú spoznať na prvý pohľad. V dnešnej dobe dosahuje výroba firmy LUSTi cca 6000 párov lyží ročne. Výroba sa orientuje prevažne na zjazdové lyže, naša ponuka je veľmi široká, nájdete v nej všetky možné typy lyží, napríklad aj lyže spĺňajúce predpisy FIS. Vyrábame ale aj veľmi kvalitné snowboardy (ako freestylové, tak aj závodné „slalomáky“). Ďalej v našej ponuke nájdete aj freestylové lyže a novo sme rozbehli výrobu závodných skialpových lyží."