Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Elan

Elan je špecializovaný výrobca lyží s továrňou v slovinských Alpách a takmer 80 rokmi skúseností s výrobou tých najlepších lyží na svete pre priateľov a rodiny, ktoré žijú lyžiarskym životným štýlom a užívajú si radi skvelé chvíle na horách.

Všetky lyže Elan nesú nápis "Handcrafted in the Slovenian Alps" - ručne vyrobené v slovinských Alpách. Ide o symbol hrdosti vyjadrujúci všetko. Hory sú nepretržitým zdrojom inšpirácie všetkým lyžiarom. Begunje na Gorenjskom je malé mestečko, ale len z hľadiska fyzickej veľkosti a počtu obyvateľov. Vo svete lyžovania je Begunje hlavné mesto, metropola lyžiarskych inovácií. Počet invencií, ktoré zlepšujú lyžiarsky zážitok a boli vyvinuté tu, je toľko, že sa to nedá ani spočítať. Vždy, keď bol prezentovaný ďalší prelomový výrobok, ľudia hovorili: „To je ono! Nič lepšie ako toto už nemôže vzniknúť.” A zakaždým konštruktéri z Elanu vymyslia niečo nové, lepšie a ešte efektívnejšie.

Elan pracuje na rôznych udržateľných počinoch, aby šiel príkladom ako popredný výrobca lyží a globálny dodávateľ. Pozerá sa na každý aspekt podnikania a vykonáva zmeny a nové rozhodnutia, ktoré sa zameriavajú na naše enviromentálne a sociálne ciele. Vzniká tu nadšenie na miestach, kde lyžujete, a chcú urobiť všetko pre ochranu týchto miest a zachovanie ďalším generáciám.

Zobrazit více

prodlouzena lhuta