Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
ForCamping s.r.o. - vybavení do přírody Menu
  • Zimný výpredaj

Výstava stanov a vybavenia do prírody 2020

Novinky

Aj v roku 2020 sa môžete tešiť na už 23. ročník Výstavy stanov a vybavenia do prírody. Akcie opäť prebehne v priestoroch výstaviska PVA EXPO Praha v Letňanoch, a to od júna do augusta. Už teraz môžeme prezradiť, že aj tentoraz to bude stáť za to!

Všetkých turistických a kempingových nadšencov určite poteší, že Výstava stanov a vybavenia do prírody, teda najväčšia akcia svojho druhu v Európe, otvorí svoje brány aj v roku 2020. Návštevníci sa môžu v období od júna do augusta opäť tešiť na mnoho desiatok vystavených outdoorových značiek, stovky postavených modelov stanov aj zaujímavý sprievodný program. To všetko pod jednou strechou výstaviska PVA EXPO Praha v Letňanoch na ploche 10 000 m2.

 

 

Veríme, že 23. ročník Výstavy stanov bude zase ešte o kúsok lepší ako ten predošlý, a už teraz sa na všetky srdečne tešíme!

 

Aktuálne informácie sledujte na webe Výstavy stanov.

 

 

Dni dopravy zdarma

Novinky

Od 26.2. do 1.3. je pri nákupe nad 20 € doprava pre všetok sortiment zadarmo!

Hummer - predstavenie novej značky

Novinky

Predstavujeme vám značku Hummer, o ktorú sme rozšírili naše portfólio. Veríme, že jej spoľahlivé produkty urobia radosť nejednému outdoorovému nadšencovi.

Garancia dodania do Vianoc

Novinky

Objednávate tovar, ktorý potrebujete do Vianoc? Pri splnení nižšie uvedených podmienok vám dodanie pod stromček garantujeme.