Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu
  • Predĺžená lehota na výmenu

Výstava stanov a vybavenia do prírody 2020

Aj v roku 2020 sa môžete tešiť na už 23. ročník Výstavy stanov a vybavenia do prírody. Akcie opäť prebehne v priestoroch výstaviska PVA EXPO Praha v Letňanoch, a to od júna do augusta. Už teraz môžeme prezradiť, že aj tentoraz to bude stáť za to!

Všetkých turistických a kempingových nadšencov určite poteší, že Výstava stanov a vybavenia do prírody, teda najväčšia akcia svojho druhu v Európe, otvorí svoje brány aj v roku 2020. Návštevníci sa môžu v období od júna do augusta opäť tešiť na mnoho desiatok vystavených outdoorových značiek, stovky postavených modelov stanov aj zaujímavý sprievodný program. To všetko pod jednou strechou výstaviska PVA EXPO Praha v Letňanoch na ploche 10 000 m2.

 

 

Veríme, že 23. ročník Výstavy stanov bude zase ešte o kúsok lepší ako ten predošlý, a už teraz sa na všetky srdečne tešíme!

 

Aktuálne informácie sledujte na webe Výstavy stanov.

 

 

Predĺžená lehota na výmenu tovaru

Novinky

Nevyhovujúci alebo zle padnúci darček teraz môžete vymeniť za iný vďaka predĺženej lehote až do 15. januára.

VIDEO: ĽADOBORCI - slnko, seno, karanténa - zabudnuté miesta v ČR aj SR

Novinky

V roku 2020 musí svoje plány meniť snáď každý. Výnimkou nie sú ani ĽADOBORCI, ktorí namiesto Čierneho mora objavovali menej známe miesta v Česku aj na Slovensku. Dnes sa s vami podelíme o video z ich putovania.

Fenix Camp

Novinky

Akcia sa konala na Slovensku v krásnom horskom prostredí Inoveckej chaty neďaleko Trenčína, kde sme sa zúčastnili prezentácie značiek Hanwag a Fjällräven.