Preskočiť na kategórie produktov Preskočiť na košík Preskočiť na navigáciu

Výstava stanov a vybavenia do prírody 2020

Novinky

Aj v roku 2020 sa môžete tešiť na už 23. ročník Výstavy stanov a vybavenia do prírody. Akcie opäť prebehne v priestoroch výstaviska PVA EXPO Praha v Letňanoch, a to od júna do augusta. Už teraz môžeme prezradiť, že aj tentoraz to bude stáť za to!

Všetkých turistických a kempingových nadšencov určite poteší, že Výstava stanov a vybavenia do prírody, teda najväčšia akcia svojho druhu v Európe, otvorí svoje brány aj v roku 2020. Návštevníci sa môžu v období od júna do augusta opäť tešiť na mnoho desiatok vystavených outdoorových značiek, stovky postavených modelov stanov aj zaujímavý sprievodný program. To všetko pod jednou strechou výstaviska PVA EXPO Praha v Letňanoch na ploche 10 000 m2.

 

 

Veríme, že 23. ročník Výstavy stanov bude zase ešte o kúsok lepší ako ten predošlý, a už teraz sa na všetky srdečne tešíme!

 

Aktuálne informácie sledujte na webe Výstavy stanov.

 

 

Dni dopravy zdarma

Novinky

Od 19.6. 9:00 do 26.6. 12:00 je pri nákupe nad 20 € doprava pre všetok sortiment zadarmo!

Cestovateľ Andrej Urbanec: Počúvaj svoje srdce.

Novinky

V rámci projektu PODPORUJEME sme nadviazali spoluprácu s cestovateľom Andrejom, ktorý sa vám predstaví v nasledujúcom článku.

ISPO Mníchov 2020

Novinky

Ani tento rok sme na veľtrhu ISPO nechýbali a vyberali sme pre vás novinky špičkových outdoorových značiek z celého sveta.